seriale online

Boy Band

Boy Band

Online

Gatunek: Dla młodzieży
Stacja: The CW

Opis:
Boy Band - to amerykańskie show, które prowadzi charyzmatyczna Rita Ora. W programie biorą udział nastolatkowie, którzy marzą o stworzeniu boys bandu. W tym konkursie muzycznym tysiące utalentowanych śpiewaków jest przesłuchiwanych i walczą o jedno z osiemnastu miejsc w trzech zespołach, którzy muszą zaimponować jury. Młodzi uczestnicy rywalizują ze sobą, by zwyciężyć i odebrać główną nagrodę, którą jest dotarcie do finału. Nagroda finałowa to stworzenie pięcioosobowego zespołu i nagranie płyty z prestiżową wytwórnią Hollywood Records. Dodatkowym wyróżnieniem jest stworzenie singla i zadebiutowanie podczas finału. W jury zobaczyć można wyjątkowe gwiazdy sceny muzycznej: Timberland, czarująca Emma Bunton i Nick Carter (znany z Backstreet Boys)

Boy Band- serial dostępny na kejarpaketc.net

Sezon 1

  • 2008-08-12 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.